Број на оглас: 3266991
Објавен на: 21.05.2019, 20:45
1 / 5

Lozov nasad

15.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
4000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lozov nasad so ovostarnik .
Poveke informacii na telefon 076589854 Pance Davcev.
Cena po dogovor