Број на оглас: 3266935
Објавен на: 09.10.2019, 12:07
1 / 10

Radio MP5 player HD video bluetooth

3.099 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Вид на оглас: Се продава


7 инчен HD автомобил радио MP5 плеер со дигитален екран на допир Поддршка огледало линк мобилен интернет поддршка Андроид мобилен телефон споделување функција.Како што е многу строг со кабел за податоци.Ве молиме да го користите оригиналниот телефон USB кабел Вграден DVR систем за автомобил Поддршка на Bluetooth hands-free повици, Bluetooth музички плеер Видео влез, може да се поврзе со задна камера 24Bit DAC, квалитет на прецизност со висок квалитет на прецизност; Поддршка APE, FLAC, WAV, DIS загуба аудио формати, поддршка висока битката стапка! Квалитет на звук со ниво на треска на ниво на ЦД Поддршка 24-битен 96KHz WAV формат, повисока резолуција на музиката од ЦД; Аудио репродукција: DIS, MP3, WMA, ACC, OGG, WAV, RA, AC3, MP2, AMR и така натаму. Видео репродукција: AVI, MP4, FLV, PMP, RM, RMVB, MPG и други формати. Поддршка за пребарување слики (JPEG и други формати) Поддржува динамичко мени. Поддршка TF картичка, брз USB 2.0 со целосна функција на далечинскиот управувач.173% iii 13:14 Опис Сите нови процесорски чипови (процесорот), побрза реакција, постабилни перформанси, помоќни функции Моден дизајн, прилагодување на гласноста на копчето. Разновидност на подесување на звукот (SEL): електронски волумен, високи тонови, бас, лево и десно рамнотежа, предно и задно звучно поле Користење на посветен DSP чип за да се постигне разновидност без загуба на аудио формат декодирање; Хардверски електронски звук (EQ) обработка, различни аудио режими, висок и низок тон може да се прилагоди; Целосно електронско дигитално пребарување на радио, дигитално подесување со високо-перформанси FM радио автоматско скенирање, 18 радио складирање Функција за репродукција на песната во меморијата Најнова поддршка: репродукција на папки, класифицирано складирање, слободно емитување, листа на екрани. Поддржува складирање, повторување на сите, повторување на еден, повторен директориум AUX аудио влез интерфејс може да биде надворешен MP3, GPS, мобилни телефони, музички плеери и други аудио влез. USB поддршка за висока струја, за полнење на мобилен телефон Спецификација:.atl 73% iii 13:14 Опис 1.Touch Големина на екран: 7 инчи 2.Волт: DC 12V 3.Специјална импеданса: 4ohm 4. Максимална моќност: 50W * 4 5.Volume контрола: +/- 8 dB (бас 100HZ Treble 10KHZ) 6.FM опсег на подесување: опсег на подесување: 87.5-108MHz Применлива чувствителност: 15dB SNR: 50dB стерео резолуција: 30dB 7. Поддршка Интерконекција на мобилен телефон: поврзете го Android телефонот преку USB (поддржува само за телефон со Android). Како што е многу строги со кабелот за податоци. Ве молиме користете го оригиналниот телефон USB кабел. 8. Вграден DVR систем во автомобил: тој ќе ја сфати состојбата на патот точно откако ќе се поврзе со USB-камера. Евиденцијата автоматски ќе биде снимена на медиумската картичка и може директно да се репродуцира на оваа единица. 9. Помош за систем за паркирање. Автоматски ќе се претвори во режимот за паркирање, ќе го сними сообраќајот