Број на оглас: 3266762
Објавен на: 17.02.2020, 06:18
1 / 5

Sony xperia z3 na delovi

2.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Sony
Модел:
Xperia z3
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


So osteten ekran na delovi...