Број на оглас: 3266621
Објавен на: 16.09.2020, 20:08
1 / 11

Sangyong Korando 4 x 4

4.300 €
Марка:
Ssangyong
Модел:
Korando
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dzip Ssangyong Korando , turbo dizel, mercedes benz motor, 2005 godina, odlicno socuvan, klima , ABS, centralno, kuka,aluminiumski bandazi so novi gumi, itn...
ZA POVEKE INFORMACII NA OVOJ BROJ

075 329 656
075 329 656
075 329 656