Број на оглас: 3266593
Објавен на: 12.06.2020, 18:18
1 / 5

SAMSUNG GALAXY A6 (2018) WALLET EF-WA600 Futrola Футрола

700 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Футроли за Мобилни

Вид на оглас: Се продава


Нова некористена оригинална футрола SAMSUNG GALAXY A6 (2018) WALLET EF-WA600, златна боја.

Цена: 700 ден.

Линкови и инфо:
https://www.samsung.com/at/mobile-accessories/wallet-cover-wa600-galaxy-a6/EF-WA600CFEGWW/

https://www.technopolis.bg/bg/Accessories-GSM/%D0%9A%D0%90%D0%9B%D0%AA%D0%A4-SAMSUNG-A6-WALLET-EF-WA600CFEGW/p/595229