Број на оглас: 3266521
Објавен на: 03.07.2020, 10:59
1 / 12

Mercedes E270 CDI Avangarde

4.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e odlicna registrirana cela god do 01.06.2021. kozen enterier, i raboti totalno sekoe kopce, od oprema ima
Xsenon svetla
Elektricno posefuvanje na sedista
4 zonska klima
Al. Bandasi so novi letni gumi
Tempomat
Cd radio so sarzer za 6 CD
Klimatronik
Kolata e odlicna okolu censta ima prostor za dogovor Informacii na tel 078-748-787