Број на оглас: 3266439
Објавен на: 15.05.2019, 21:18
1 / 3

motokultivator imt 504 kultivator freza

490 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba moze da se proba i vidi tel 071 713 346 moze da se prati po kargo