Број на оглас: 3266401
Објавен на: 23.05.2019, 13:37
1 / 5

Se PRODAVAAT.. GOLF. 2..3 TDI.. AUDI 3.4.. MERCEDES C220

999 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 2-1.6 DIZEL BEL REGISTRIRAN 850 E
GOLF 2.1.6 DIZEL CRVEN NE REG. 750E
GOLF 3 TDII 98 G REGISTRIRAN 950 E
GOLF 3 SIV REGISTRIRAN. 999E
MERCEDES C 220 DIZEL REG. 1350 E
AUDI A3 DIZEL TDI. 2550E
AUDI A4 TDI 2006 GODINA 4999 E