Број на оглас: 3266352
Објавен на: 20.05.2019, 14:04
1 / 12

Vw Golf 1.9 tdi

5.200 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw golf 5 1.9 tdi 105ps 2007 kniska 221.180km Xenon Klimatronic(2zone) Tempomat Full servis rebrast set Nov zamaec 17 fellga novi gumi Extra sostojba,0 den investicia Pa ndrime/bez zameni