Број на оглас: 3266239
Објавен на: 28.05.2019, 09:17
1 / 6

Audi A3

4.100 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
121 kw / 165 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


napraven golem servis. Registrirana cela godina, novi zimski gumi. Bez nikakvi dopolnitelni troškovi .077 537 078📞