Број на оглас: 3265989
Објавен на: 18.05.2019, 09:54
1 / 6

VW POLO 1.2 TDI

6.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam VW polo 1.2 TDI kupeno od Porshe prv sopstvenik napraven golem servis smeneti set rebrasti,zategaci,vodna pumpa,filtri. Moze zamena za pogolemo vozilo nad 2010 so moja doplata!!!