Број на оглас: 3265902
Објавен на: 26.03.2020, 20:13
1 / 12

VW Passat 1.9 TDI 2004, 96kw - 131PS

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


☆☆☆ EXTRA MODEL ☆☆☆

- VW Passat 1.9 TDI 2004, 
- 96kw - 131PS
- Registracija do 07.2020
- 280.000 km realni kilometri
- Na 256.000 smenet rebrasn kais so zategaci
- Pred 5000km e smeneto ulje na menjac sto zanci ima uste 85000km dopolnitelno so istotot ulje
- Pret 5000km smeneti predni novi amortizeri
- Kozhen interier
- 4 Novi gumi
- Komandi na vollan
- Senzori za parkiranje
- Golem navigator (fabricno)
- i mnogu drugi


***Cena po DOGOVOR....

Info: 070/722-117
071/212-769