Број на оглас: 3265401
Објавен на: 02.04.2020, 15:32
1 / 3

mlin za plastika

2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Вид на оглас: Се продава


se prodava mlin za melenje na sekakov vid na plastika i najlon.moze zamena za kola