Број на оглас: 3265276
Објавен на: 21.05.2019, 10:26
1 / 6

Bmw 318I e46

2.450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw 318I benzin plin atest Kolata e vo odlicna sostojba so napraven golem servis ulje, site filtri, filtri plin,amotrizeri,plocki napred I nazad,svekici,kablovi, novi gumi dr. Od oprema ima klimatronik (raboti odlicno),el. Prozori I retrovizori,polu koza I dr.