Број на оглас: 3265247
Објавен на: 14.05.2019, 18:38
1 / 9

PASSAT 1.9 TDI 131 ks.

3 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASSAT 1.9 TDI 131 ks.
So ful oprema.
Registiran so zelena karta.
Mob za kontakt.
076/348-747