Број на оглас: 3265228
Објавен на: 22.05.2019, 07:38
1 / 12

*** Citroen SAXO 1.5D Dizel * Registrirana ***

1.150 €
Марка:
Citroen
Модел:
SAXO
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
43 kw / 58 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Citroen Saxo 1.5 dizel registrirana do 18.09.2019
Skoro novi letni gumi napred.
Obicen dizel, lesen za odrzuvanje, MNOGU EKONOMICEN! ne
Servo, elektrika na stakla,SONY radio so CD i mp3, KUKA...
Cena 1150€
Tel 076 477 003