Број на оглас: 3265148
Објавен на: 20.05.2019, 12:06
1 / 4

Aprilija125rs

750 €
Марка:
Aprilia
Вид:
Спортски
Година:
1997
Модел:
Rs
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodavs aprilija125rs pali vozi odjaveni tab.