Број на оглас: 3265096
Објавен на: 02.07.2019, 15:41
1 / 8

Opel Astra H-06 1.7 Navi Reg zelen servisirana

3.500 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra 2006 god 1.7 74kw registirana so zelen karton servisirana so naj visoko nivo na oprema vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba poveke inf vrtete na 078697756