Број на оглас: 3264847
Објавен на: 13.07.2019, 11:25
1 / 12

Golf VI 1.6 TDI God.2012 full prv gazda extra kolla tooop

8.700 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf VI 1.6 TDI Trend Line
God.2012
Reg i zelen karton do 20.10.2019
Kolla e kupena nova prv gazda
Kolla e so full oprema
Tooop kolla
Redovno servisirana extra
8 gumi 4 letni so fellgi 4 zimski so bandashi