Број на оглас: 3264833
Објавен на: 16.05.2019, 06:43
1 / 3

Protocen bojler na plin lial 24kw 12litri/1min

6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam malku koristen protocen bojler na plin lial 24kw 12litri/1min so edna godina garancija cena 100 evra