Број на оглас: 3264456
Објавен на: 20.05.2019, 16:10
1 / 4

HUAWEI Y6 2018 1 MESEC KORISTEN !!!

По Договор Цената е фиксна 1 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
Y6 2018
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


MODEL:ATU-L21
RAM:2GB
ROM:16GB

Telefonot e kako Nov so garancija dve godini !!!