Број на оглас: 3264387
Објавен на: 23.05.2019, 14:37
1 / 3

175/70R14 GUMI POLOVNI

550 МКД 600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


KUMHO KH15... 4 GUMI I USTE 2 GUMI PIRELLI OD KOJ EDNATA E 175/65R14