Број на оглас: 3264043
Објавен на: 16.05.2019, 19:41
1 / 2

GIGABYTE GeForce® GTX 1070 Ti AORUS / WINDFORCE 8G GDDR5

350 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


GIGABYTE GeForce® GTX 1070Ti AORUS / WINDFORCE 8G GDDR5

Графичката има уште една година гаранција.

Контакт: 072-264-547