Број на оглас: 3263962
Објавен на: 03.07.2020, 10:09
1 / 4

JOHN DEERE 85 KS, 4X4, 2001 g.

9.800 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


JOHN DEERE 5715, со мокјност од 85 KS, 4X4, 2001 g.,vo odlicna sostojba,pali vozi. Bez zameni.Komentar za cena na lice mesto. Inf. na 078/324-453