Број на оглас: 3263815
Објавен на: 16.05.2019, 11:57
1 / 6

Fiat bravo 19jtd 2000god so ful oprema cena 1350e

1.350 €
Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se mu raboti