Број на оглас: 3263483
Објавен на: 18.05.2019, 00:44
1 / 4

Polo 1.4 benzin

1.400 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvano polo
Gumi odlicni
Elektronika na prozori
Centralno zaklucuvanje
Pali vozi