Број на оглас: 3263472
Објавен на: 31.08.2020, 01:03
1 / 4

AMBER Preamp TWO

269 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


AMBER Preamp TWO
Vrven predzasiluvac, Vintage
USA equipment, kompletno ispraven i socuvan
Cena 269 evraKontakt: tel. 075-28 60 28
e-mail: gigi.2806@yahoo.com