Број на оглас: 3262915
Објавен на: 16.06.2021, 12:11
1 / 2

Se prodava zemjiste ( nivi ) vo selo Zvan - Demirhisar

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхисарско со различни површини.
Цена по договор.
katastarski broevi:
parcela broj 1810- 2232m2
parcela broj 1811- 1772m2
parcela broj 1946- 3842m2
parcela broj 2064- 2763m2
parcela broj 3027- 3419m2
parcela broj 646 -1788m2