Број на оглас: 3262615
Објавен на: 16.05.2019, 12:57
1 / 1

opel astra 2.0dti

1.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
86 kw / 117 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava opel astra G 2.0 dti 2000 godina vo odlicna sostojba napraven servis novi gumi klima registrirana do 04.2020