Број на оглас: 3262554
Објавен на: 18.05.2019, 15:10
1 / 1

CUBOT ECHO

2.500 МКД
Марка:
Друга марка
Модел:
CUBOT ECHO
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Nekrsliv muzicki mobilen vo kutija so zastitna maska,polnac i usb kabel

-5.0 inci ekran
-dual sim otkluceni+sd
-2gb ram
-16gb interna memorija
-13+5mp kameri 1080p
-wifi
-bluetooth
-3000mAh menliva baterijabez zameni

077880366