Број на оглас: 3262547
Објавен на: 18.05.2019, 15:13
1 / 4

GASENICAR 455 FIAT

3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM GASENICAR FIAT MODEL 455 TEL ZA POVEKE INFO NA -071-491-070.SPASO