Број на оглас: 3262544
Објавен на: 15.09.2019, 11:33
1 / 10

MLIN

300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM MLIN CENICKAR KAKO NOV MOZE DA SE VIDE I PROBA VO SEKOE VREME TEL ZA KONTAKT 071-491-070.SPASO.