Број на оглас: 3262369
Објавен на: 20.05.2019, 14:04
1 / 12

Audi a4 2.7tdi s-tronic

12.400 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a4 2008 2.7 tdi 190ps 199.000km S-tronic(8+1 brzina) MMI audi interface( navigacia) Kozen interier Tempomat Led Farovi xenon bixenon Bang&olufsen ozvucenje Park senzori 18 bandasi so novi general gumi Top sostojba vo sekoj pogled Registrirano so zelen karton