Број на оглас: 3262329
Објавен на: 21.09.2019, 19:54
1 / 7

opel rekord 1900

5.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Rekord
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
500000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ispravna pali vozi