Број на оглас: 3262167
Објавен на: 22.05.2019, 12:01
1 / 8

CITROEN C1 OD PRV GAZDA

2.150 € 2.300 €
Марка:
Citroen
Модел:
C1
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen c1 odlicno gradsko vozilo so mnogu mala potrosuvacka na gorivo 0d samo 3.8l na 100km kupen vo makedonija(neuvezuvan) nosi motor na toyota so lance osnoven model registriran do mart 2020 so 4 novi gumi nema korozija idealno za pocetnici!!!