Број на оглас: 3262092
Објавен на: 20.05.2019, 17:53
1 / 11

Ford fokus 2009tdci moze zamena

3.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam ford focus 1.6tdci 2009 god.servisiran registrirana cela god fuull oprema ekstra cena za kess... moze zamena za pomalo vozilo.. so vasa doplata za zamena neje taja cena