Број на оглас: 3262060
Објавен на: 11.05.2019, 12:35
1 / 12

Bmw 730 Ld INDIVIDUAL

28.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
730
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
245 kw / 333 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


🔹BMW 730LD Individual
➖4/2012
➖Km 203.000•
🔴Camera 360*
🔴Tempomat
🔴Greaci na sedista
🔴Greaci na sedista napred
🔴TV Napred
🔴HeadUP Display
🔴4 Novi Gumi Michelin
🔴Distronic
🔴Crush indicator
🔴Collision Waring System
🔴Blindspot Detiction
🔴Pedestrian Warning ⚠️
🔴Lane Deputare Warning ⚠️
➖i Mnogu Povece.