Број на оглас: 3261852
Објавен на: 14.07.2019, 13:44
1 / 8

Audi a3 2.0 tdi odlicno!

4.000 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


A3 2.0 tdi 103kw/140ks vo odlicna sostojba.
Enterier/karoserija odlicni, motor odlicen, novi gumi.
Registrirana cela godina.
Kolata e bez mana !!!