Број на оглас: 3261740
Објавен на: 16.05.2019, 18:59
1 / 3

SONY XPERIA ( XA 1 )

10.999 МКД
Марка:
Sony
Модел:
xa 1 neverlock
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


FULL FABRICKO STANJE.

  XheviCompany (претпријатие)