Број на оглас: 3261617
Објавен на: 10.05.2019, 20:19
1 / 9

Mercedes C200 cdi

3.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Mercedes C 200 cdi, многу добро сочуван вреди да се види и проба, од опрема има :
алуминиумски бандаши,
електрика на стакла,
електрични ретровизори,
темпомат,
заштита на седишта оригинал за мерцедес
и друго