Број на оглас: 3261486
Објавен на: 18.05.2019, 09:12
1 / 12

FIAT PANDA

2.850 €
Марка:
Fiat
Модел:
Panda
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat panda 1.2 benzin regristrirana cela godina napraven ful servis bez zabeleska moze da se vidi proba vo sekoe vreme za poveke samo na tel 077695955