Број на оглас: 3261418
Објавен на: 14.07.2019, 16:53
1 / 7

BMW 530d 99god

3.000 € Цената не е фиксна 4.000 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ispravna kola bez mani! ne kanta.
moze zamena bmw mercedes audi