Број на оглас: 3261410
Објавен на: 09.06.2019, 21:48
1 / 12

Opel meriva 1.7 cdti 2004

2.750 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel meriva 1.7 cdti 2004 sonapraven golem I Mal servis smeneto maslo filtri rebrast set lamela kolata e vo top sostojba. Zatemneti stakla, klima I Dr oprema tel za kontakt 078 699 667 Darko