Број на оглас: 3261349
Објавен на: 20.05.2019, 17:53
1 / 10

KOMBE VW TRANSPORTER T4 8+1

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


VW Transporter t4 2.4 motor 93god. vo odlicna sostojba registrirano cela god.. Servisirano top sostojba tell 077 712 850