Број на оглас: 3261202
Објавен на: 10.05.2019, 12:13
1 / 3

AMG Bandazi Felni 17" Gumi KELLY

200 € Цената е фиксна 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Bandazi so se gumi 17"
Vo extra sostojba