Број на оглас: 3261138
Објавен на: 10.07.2019, 11:41
1 / 5

mercedes so atest plin vo odlicna sostojba

1.850 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 160
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


lieni bandasi so letni odlicni gumi, klima funkcionira
enterier vo odlicna sosttojba, tehnicki ispravna
078 273 961 Zaklina
078 273 961 Zaklina