Број на оглас: 3261129
Објавен на: 22.05.2019, 18:27

Kukja

6.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
50 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Нема
Дворна површина:
2000 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Година на градба:
1950
Година на реновирање:
2006
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Запад
Адреса:
Selo Erdjelija Sv.Nikole

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodav kukja vo selo Erdjelija vednas vseliva. Informacii na tel. 078386350 Jonce