Број на оглас: 3260924
Објавен на: 21.05.2019, 16:04
1 / 9

Fiat Punto II NEUVEZENO

2.500 € Цената не е фиксна 2.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2004
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava :
✓Fiat Punto II (NEUVEZENO), 1.2, 44KW
✓2004 godina
✓benzin-plin
✓oprema: klima, servo (city), elektrika na predni stakla, bord kompjuter, centralna brava so dalecinsko
✓ 4 gumi letni 4 gumi zimski
✓ registrirana do 27.06.2019
✓ info: 078 442 193