Број на оглас: 3260762
Објавен на: 13.07.2020, 05:46
1 / 3

Prodavam PCI internet card

250 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PCI internet card novo nekoristeno taka stoi 077635767 NOVO NE koristeno