Број на оглас: 3260761
Објавен на: 19.05.2019, 19:11
1 / 6

apache 149cc

700 € Цената е фиксна 11.111.111 €
Марка:
Suzuki
Вид:
Спортски
Година:
2008
Модел:
apache
Километри:
500000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


motoro e kako nov se reg +zelen karton po detalni info na tel